wkłady kominowe

Wkłady kominowe – dla kogo?

Wkłady kominowe to prosty, szybki, a zarazem skuteczny sposób na odpowiednie uszczelnienie przewodu kominowego. Wybór wkładu – wśród najpopularniejszych wymienia się ceramiczne wkłady kominowe oraz chromowo-niklowe wkłady kominowe (tzw. wkłady z kwasówki) – powinien zostać podyktowany rodzajem instalowanego kotła grzewczego oraz specyfiką spalin, które będą przechodziły przez przewód kominowy – ich temperaturą oraz składem chemicznym.

Sprawdź naszą ofertę

Od lat specjalizujemy się w sprzedaży i montażu wkładów kominowych. Na potrzeby klientów, którzy wybrali kotły stałopalne opalane węglem montujemy wysokiej jakości wkłady ceramiczne. Wysokiej jakości produkty, wieloletnie doświadczenie w zakresie uszczelniania przewodów kominowych wkładami systemowymi oraz wiedza na tematy ich prawidłowego montażu sprawiają, że wkłady kominowe nabyte u nas i zamontowane przez naszych specjalistów gwarantują prawidłową i bezawaryjną pracę nawet przez kilkadziesiąt lat.

Białystok i Grajewo – gdzie kupić dobre wkłady kominowe?

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakość wkładów kominowych. W asortymencie posiadamy wkłady kominowe znanych i cenionych producentów z kraju – wkłady ceramiczne i wkłady chromowo-niklowe. Oferujemy rozwiązania dla różnych kotłów grzewczych. Uzupełnienie dla naszej oferty handlowej stanowi usługa montażu. Wkłady kominowe montujemy na terenie miasta Białystok i Grajewo. Do skorzystania z oferty zapraszamy zarówno klientów modernizujących już istniejące kominy, jak i osoby, które dopiero planują budowę domu.