szlamowanie komina

Szlamowanie  komina – skuteczna metoda na nieszczelny komin

Szlamowanie komina to jeden z tradycyjnych i od lat wykorzystywanych sposobów na skuteczne uszczelnianie komina, a właściwie przewodu kominowego. Szlamowanie komina polega na pokrywaniu wewnętrznych ścian komina specjalną masą uszczelniającą lub zaprawą modyfikowaną lub, która charakteryzuje się wytrzymałością na ścieranie oraz odpornością na działanie wysokich temperatur.

Mogłoby się wydawać, że szlamowanie komina jest metodą raczej przestarzałą. W praktyce okazuje się jednak, że ma wiele zalet – nie tylko przystępną cenę – które wpływają na to, iż wciąż jest chętnie wykorzystywana przez inwestorów planujących remont komina. Wśród podstawowych zalet szlamowania – obok wspomnianych wcześniej niskich kosztów – jest szybkość realizacji.  Ponadto uszczelnianie komina poprzez szlamowanie nie jest uciążliwe dla mieszkańców, w związku z powyższym inwestycję można przeprowadzić praktycznie w dowolnym momencie. Autem tego rozwiązania jest również krótki czas karencji – uszczelniony zaprawą modyfikowaną komin może być użytkowany już po upływie około 24 godzin od zakończenia prac uszczelniających.

Szlamowanie komina – zakres oferty

Uszczelnianie komina to usługa, którą kierujemy przede wszystkim do klientów z terenu miasta Białystok. Do skorzystania z usługi zapraszamy również klientów z terenu miasta Grajewo. Nasze usługi świadczymy na rzecz zróżnicowanego odbiorcy. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najbardziej optymalny sposób uszczelnienia.